ENGLISH
Alisveris Sepeti

Hakkımızda

Taktik Tüfek olarak vizyonumuz, Silahdar Av bünyesinde, av sektörüne üretimden pazarlamasına, pazarlamasından avcısına doğru ve hızlı bir hizmet vermeyi amaçlayan bir kuruluşuz. Ticari bir organizasyon olmasına rağmen, av sektörüne gönül verenlerin güvenini ve takdirini kazanmak adına karlılığı ikinci plana attık. Bu kuruluşun ilk kurulum amacı, bu sektörde gelişime ve yeniliğe açık üreticileri yurt dışındaki pazarlarda temsil etmektir. Bunu yaparken bu üretim firmalarına hem teknik, hem yenilik hem de gelişen rekabet şartlarında daha güçlü olmalarına yardımcı olmaktır. Bünyemizde bulunan sektörel bilgi ve donanıma sahip mühendis, teknik ekip ve dış ticaret uzmanları sayesinde geçtiğimiz birkaç yıl içinde hedeflerimize ulaşmaya başlamanın gururunu yaşıyoruz.

Taktik Tüfek olarak biz, yurtdışı hedeflerimize ulaşırken, yurt içinde de av tutkunlarını doğru bir şekilde bilinçlendirme, doğru ürünü doğru fiyata sahip olmalarını sağlama misyonunu da üstlenmiş bulunmaktayız.

Bu anlamda av gönüllülerinin ihtiyaçlarını, beklentilerini üreticilere iletme hususunda köprü vazifesini üstlenirken, gelişen piyasa şartlarına uygun bir şekilde üreticileri de bilinçlendirmekteyiz.

Taktik Tüfek

Kalite

Bütün ürünlerimiz kalite kontrollerinden geçmiştir.

Garanti

Garanti takipleri acentemiz tarafından yapılmaktadır.

Ödeme Kolaylığı

Kapıda ödeme - Kredi kartı - Havale

HESABIM

BİZE ULAŞIN

Evsat Mah. Şehit Mahmut Aksın Sok. No7/Z05 Beyşehir/KONYA

0(542) 223 1173

0 (332) 500 00 40

satis@taktiktufek.com

Copyright (C) 2016 Taktik Tüfek. Tüm hakları saklıdır.
Sepet boş