ENGLISH
Alisveris Sepeti

İade Koşulları

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI?

taktiktufeg.com sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürünler fatura tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde kutusundan arızalı çıkmış ise yada hiç kullanmadan arızalanmış ise iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.
Arızalı ürünü yazılı olarak “Arızalı / Hatalı Ürün Bildirimi” kısmından bizlere bildirebilirsiniz.Fatura tarihinden itibaren ilk yedi (7) gün içerisinde iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.Bu şartlara uymayan, bildirimi yapılmayan veya süreyi aşan durumlarda iadeler kabul edilmeyecektir.

İadesi veya değişimi talep edilen ürün müşteriye satılmış ise; ürün ile birlikte sevk edilen 2 nüsha orjinal faturası, ürün ile birlikte orjinal ambalajı, tüm aksesuar ve ekleri, kullanım kılavuzları tam ve eksiksiz bir şekilde müşteri atarafından geri gönderilmesi gerekmektedir.
Ürün firmamız tarafından ithalatçı veya imalatçı firmaya iade edileceğinden tüm eklerinin tam ve eksisksiz olması ayrıca ambalajının hasar görmemesi gerekmektedir.Faturası 2 nüsha ile gönderilmeyen ürün yada ürünler, eksik aksesuar ile geri gönderilen ürünler ve de ambalajı hasarlanmış ürünler tarafımızca teslim alınmayacaktır.

NOT: Eğer ürün iadesi ticari işletmeler tarafından yapılacak ise iade edilecek ürün yada ürünlere iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.

Kalite

Bütün ürünlerimiz kalite kontrollerinden geçmiştir.

Garanti

Garanti takipleri acentemiz tarafından yapılmaktadır.

Ödeme Kolaylığı

Kapıda ödeme - Kredi kartı - Havale

HESABIM

BİZE ULAŞIN

Evsat Mah. Şehit Mahmut Aksın Sok. No7/Z05 Beyşehir/KONYA

0(542) 223 1173

0 (332) 500 00 40

satis@taktiktufek.com

Copyright (C) 2016 Taktik Tüfek. Tüm hakları saklıdır.
Sepet boş